Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

SVARBU ŽINOTI

REZERVACIJA
Automobilius galite rezervuoti el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , facebook paskyroje https://m.facebook.com/autodeira/ siųsdami asmeninę žinutę arba telefonu +370 689 191 01.

 

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS

Automobilio išdavimas ir grąžinimas yra vykdomas Jūsų iš anksto pasirinktoje vietoje, pasirinktu konkrečiu laiku.

 

RIDOS APRIBOJIMAI
Nuomojamiem automobiliam netaikomi jokie ridos apribojimai, jei juo naudojaties Lietuvos teritorijoje.

 

LAIKOTARPIS
Visų automobilių nuomos laikotarpis yra neribojamas.

 

APMOKĖJIMAS
Atsiskaitymas už nuomojamą automobilį yra vykdomas vietoje grynaisiais pinigais, prieš išduodant automobilį nuomininkui.

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Nurodytos kainos yra galutinės – nėra jokių paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota privalomasis civilinės atsakomybės ir Kasko draudimai, Techninė pagalba kelyje bet kuriuo paros metu, administracinis sutarties mokestis.

 

DOKUMENTAI
Automobilio išdavimo metu, nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti galiojančius asmens tapatybės dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą.

 

KURAS
Nuomojami automobiliai yra išduodami pilnu kuro baku, tvarkingi ir švariai nuplauti. Grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu kuro baku, tvarkingą ir nuplautą.

 

VAIRUOJANTIS ASMUO
Standartinis vairuojančio asmens amžius turi būti ne jaunesnis nei 20 metų, o vairavimo stažas ne mažesnis kaip 2 metai.

 

KET
Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę už kelių eismo taisyklių laikymąsi automobilio nuomos laikotarbiu ir įsipareigoja sumokėti baudas, kurios buvo gautos jo nuomos laikotarpiu.

 

KAIP PRISEGTI VAIKIŠKĄ KĖDUTĘ